Lampióny štěstí, aneb létající lucerničky, které splní Vaše přání

Něco si přej, padá hvězda. Ale co když zrovna žádná nepadá? Přání můžete vyslat do nebe i tak. Místo padající hvězdy ale vyšlete „hvězdu“ s přáním vy. Jak? Lampióny štěstí! Pravděpodobně víte, o co se jedná. A pokud ne, nevadí. Protože i to se v článku dozvíte. A ještě mnohem a mnohem více. Lampióny štěstí mají totiž velmi zajímavou historii, jejich obliba stále roste a taky se objevily v jedné pohádky? Víte v jaké? Níže se to dozvíte.

Lampióny štěstí na noční obloze

Číst dál: Lampióny štěstí, aneb létající lucerničky, které splní Vaše přání

Historie rozhlasu

Bezdrátový rozhlas zná určitě každý. Vždyť v každé vesnici se stále používá k hlášení důležitých informací. A ve městech (ale stejně i ve vesnicích) je znám především díky zkoušce sirén, která se opakuje každou první středu v měsíci. Víte ale o něm všechno?

Číst dál: Historie rozhlasu

Čím urobiť radosť fajčiarovi? Kvalitné zapaľovače ZIPPO s gravírovaním a ďalšie SUPER TIPY

Chystáte sa na oslavu fajčiara? Alebo máte v okolí niekoho, kto zbiera zapaľovače? Luxusné zapaľovače značky ZIPPO alebo plazmové zapaľovače sú trefa do čierneho. Oslávenec alebo obdarovaný doslova vzplanie radosťou. Ak chcete byť navyše za každú cenu ešte originálny, stavte na gravírovanie zapaľovača. K zapaľovaču môžete pridať niektorý z ďalších tipov, ktorý objavíte v článku.

Číst dál: Čím urobiť radosť fajčiarovi? Kvalitné zapaľovače ZIPPO s gravírovaním a ďalšie SUPER TIPY

Digitální úřední desky novinkou roku 2020

Publikační povinnosti pro města a obce se někdy mohou ukázat jako nákladné a administrativně náročné. Existuje jedna možnost, jak tuto publikační povinnost splnit a zároveň ji provést elegantním způsobem tak, abyste pomohli městu a ušetřili náklady za administrativního pracovníka a za tiskoviny. Představujeme Vám digitální úřední desku.

obec24 digitální úřední deska mára ulman

Číst dál: Digitální úřední desky novinkou roku 2020

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4