Digitální úřední desky novinkou roku 2020

Publikační povinnosti pro města a obce se někdy mohou ukázat jako nákladné a administrativně náročné. Existuje jedna možnost, jak tuto publikační povinnost splnit a zároveň ji provést elegantním způsobem tak, abyste pomohli městu a ušetřili náklady za administrativního pracovníka a za tiskoviny. Představujeme Vám digitální úřední desku.

obec24 digitální úřední deska mára ulman

Digitální úřední deska je úžasná v tom, že je plně interaktivní, takže dotyční občané Vaší obce, kteří se zajímají o dění prostřednictvím úředních desek, budou příjemně překvapeni, jak rychle a efektivně si dokážou potřebné informace dohledat. Ty nejnovější informace se mohou zobrazovat již při počátku interakce, nicméně většina digitálních úředních desek je plně nastavitelná, tudíž rozvržení může být v jakémkoliv formátu, který si obec bude přát.

Z pravidla rozlišujeme dva druhy digitálních úředních desek: venkovní a vnitřní.

Venkovní elektronické úřední desky

Venkovní elektronické úřední desky jsou vybaveny ocelovou konstrukcí a jsou připraveny čelit jak povětrnostním podmínkám, tak teplotám jakéhokoliv rázu. Ať už rtuť teploměru bude dosahovat nad 30 stupňů Celsia nebo naopak pokud začne klesat pod nulu.

Vnitřní digitální úřední desky

Vnitřní digitální úřední desky se zase vyznačují svou schopností snadné mobility. Tedy v případě volně stojících modelů, které jsou pevně umístěny na stojanech s kolečky. Pokud si nevyberete volně stojící model, pak jistě uvítáte možnost umístění úřední desky na zeď, a to jak ve vertikální, tak v horizontální orientaci. 

Kde pořídit digitální úřední desku?

Digitální úřední desky prozatím nejsou v každém obchodě a musí se objednávat individuálně, jelikož je třeba řešit řešit spoustu specifikací a v případě obcí je třeba napojit na online databázi úřední desky, může se takový nákup protáhnout až na období jednoho roku. V tomto oboru se doporučuji obrátit na instituci Obec24, která digitální úřední desky vyrábí od konstrukce po software a jsou schopni dostát jakýmkoliv Vašim požadavkům.

Další aktuální články: 

Bezpečnostní značení a jeho účel

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4