Co je to mirelon a k čemu slouží

Co je to mirelon?

Mirelon je odlehčený pěnový polyetylen. Lidově se mu někdy říká pěnová fólie. Je nepromokavý, chemicky a mechanicky odolný a plně recyklovatelný. Díky své nízké tepelné vodivosti se nejčastěji používá jako tepelná izolace.

K čemu mirelon slouží?

Většina využití mirelonu je spojena s jeho schopností tepelné izolace, pro kterou je hojně využíván zejména ve stavebnictví. Mirelon je často omotáván kolem trubek, aby zabránil jejich poškození a výměny tepla s okolím. Dalším využitím je izolace podlah. Alternativní používání mirelonu se nese ve stylu ochranného obalu či měkčení zbraní.

Kde mohu mirelon zakoupit?

Zaujalo vás, na co všechno se dá mirelon použít? Chtěli byste si ho pořídit? Není nic jednoduššího než si ho objednat ze stránky Rosma Obaly. Máte na výběr z několika rozměrů, podle nichž se samozřejmě odvíjí cena. Mirelon se nejčastěji prodává namotaný v obrovských rolích, ze kterých si postupně můžete ukrajovat. Podle vašich potřeb zvolte větší nebo menší rozměry.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4