Seznamte se s firmou Eaton Waltersheid

Slyšeli jste už o firmě Eaton Waltersheid? Ne? Pak Vás s ní v tomto článku seznámíme.

Firma Eaton Waltersheid

Tato firma se zabývá především oblastí hydrauliky. Vyrábí výrobky nejvyšší kvality, které splňují požadavky moderní hydrauliky. Jedná se zejména o naprostou těsnost spojů, impulsních tlaků, odolnosti proti vibracím a jednoduchostí montáže. 

Společnost se pyšní dlouhou tradicí, byla založena už v roce 1919. Za tu dobu už vyvinula mnoho strojů, které se staly na trhu velmi oblíbenými - jednalo se zejména o stroj WALFORM, který byl poprvé uveden na trh v roce 1995. Poté došlo k několika jeho modifikacím, z nichž poslední WALFORMplus-SR byla uvedena na trh v roce 2010.

Nabízené služby

Společnost Eaton Waltersheid nabízí široké portfólium služeb. Například vyrábí široké množství hadicových kompletů, hydraulických agregátů a sestav. Je také distributorem prvků Eaton Waltersheid a dalších členů EATON skupiny, jako je například Aeroquip, Synflex, Winner nebo Hansen and Gromelle. Dodává také hydraulické řešení a jejich kompletní dodávky na klíč. Je také možné si u nich pronajmout stroj WALFORM M-WF385Xplus nebo si objednat školící programy hydrauliky pro zaměstnance firmy. 

Pokud se chcete dozvědět více o službách a výrobcích firmy Eaton Waltersheid, měli byste nahlédnout do jejich Waltersheid katalogu. Zde  najdete všechny informace, které by Vás mohly zajímat. 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4