Jsou karuselové dveře to pravé pro vaši budovu?

karuselové dveře

Vstup do budovy ovlivňuje celkový dojem podniku více, než si uvědomujeme. Opravené, kvalitní a moderní vstup bude vždy působit lépe, než nedovírající se dveře. Právě karuselové dveře jsou velmi oblíbené v různých typech budovy a my vám povíme, proč tomu tak je.

Co to jsou karuselové dveře?

Tento druh otočných dveří funguje na principu vpouštění do budovy jednotlivých osob pomocí otáčecího mechanismu v různých podobách. Nejčastěji tento typ vstupů má za úkol zvýšit efektivitu logistiky návštěvníků tím, že zpomalí jejich pohyb pro vstup, čímž umožní vytvoření plynulého provozu v podniku.

Pro jaké budovy jsou Karuselové dveře vhodné?
Karuselové dveře jsou ideální pro každou budovu, kde se denně pohybuje větší množství lidí. Často je třeba tohoto typu dveří pro logistiku větších nákladů, jako například velkých nákupních vozíků.
Tento druh dveří nejčastěji najdeme u vstupu do prodejen nábytku, knihoven a univerzit, úřadů, či potravin.

Jaké varianty karuselové dveře poskytují?

Karuselové dveře Tourniket poskytují průchod velkého množství lidí efektivně. Zároveň mají skvělé tepelně izolační vlastnosti, není tedy třeba se obávat radikálního úniku tepla v zimních měsících.
Varianta Duotour jsou více otevřenou variantou karuselových dveří, které mají posuvné dvě ramena, které umožňují rychlý vstup pro například nemocniční lůžka.
Tournex je sestra Tourniketu. Je ovšem jiná v tom, že se v jejím srdci nachází prosklená výkladní skříň. Je tedy vhodná především pro nákupní domy.
Twindoor poskytuje nejen posuvnou variantu dvou ramen, ale také možnost otáčení dveří. Můžete tedy korigovat provoz, jak se vám to hodí.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.